24T. SERVICE - RING 
+ 47 750 68 400

Kontakt oss

ANSATTE

Administrasjon Stilling Ansvarsområde E-post Telefon 
Runar Mørch Daglig leder   rum@seloy.no 915 41 302
Per Gunnar Tryggestad Prosjektleder, kalkulatør Sjøkabelberedskap pgt@seloy.no   980 20 677
Marius Nilsen Prosjektleder, kalkulatør Havbunnkartlegging, Ruteplanlegging og Sjøkabel

mn@seloy.no

971 13 474
Torstein Grønbech Prosjektleder, kalkulatør Sjøledning tg@seloy.no 909 18 521
Torbjørn Hansen Prosjektleder, kalkulatør Sjøledning th@seloy.no 970 34 785
Johanne Solem Lønnsansvarlig Lønn og mannskap js@seloy.no   412 94 691 
Oddbjørn Albrigtsen Teknisk sjef   oa@seloy.no 970 25 101 
         
Fartøy        
M/S Nautilus       nautilus@seloy.no 958 81 100 
Nautilus Aldra (M/S)     aldra@seloy.no 905 81 100
Nautilus Balder (Tug)     balder@seloy.no 947 81 100
Nautilus Maxi (Barge)     maxi@seloy.no  481 81 100 
Nautilus Multi (Barge)     multi@seloy.no  
Nautilus Ocean (M/S)     ocean@seloy.no 904 70 530
Nautilus Survey (M/S)     survey@seloy.no  916 81 100 
MaritimeAnker ikonTjenester
    • Lokasjon

      Øksningsveien 30
      8850 Herøy, Norge

      Tel.: (+47) 75 06 84 00
      E-post: adm@seloy.no
      Faktura: faktura@seloy.no

      24T. SERVICE - RING
      + 47 750 68 400
      +47  916 81 100

    • Kontakt oss

      Invalid Input

      Invalid Input

      Invalid Input